Maltepe Liseler arası Futsal Turnuvası okul takımımızın 3.lüğü ile sonra erdi.

24 Mart 2019

Maltepe liseler arası Futsal Turnuvası okul takımımızın destansı başarısı ile sonra erdi. Handan Hayrettin Yelkikanat lisesini geçerek turnuvayı 3. tamamlayan aslanlarımız kupayı okulumuza getirdiler isimlerini Akay Lisesinin tarihine altın harflerle yazdırdılar. Ne unutulmaz hikayeler yazılmadı ki bu karşılamalarda; turnuvanın en güzel golleri bu maçlarda atıldı. Takımımızın maçlarını izleyenler kendinden geçti. Baştan sona fair play ödülüne layık davranışlar sergilendi. Atılan golün bir tanesini tribünde izleyen görme engelliler bana o golü bir daha bir daha anlat diye yanındaki arkadaşına yalvardı. Böyle unutulmaz hikayelerle dolu bir turnuva geride kaldı. Akaylı şampiyonlara ve Okulumuza tarihi başarıyı yaşatan her maçta ayrı strateji ve oyun kuran Beden Eğitimi Öğretmenimiz Onur Öztürk’e Akay ailesi olarak teşekkür ederiz. Bir başka şampiyonluk yarışında görüşmek üzere…. 

#spor #takım #futsal #futbol #bilim #teknoloji #uzay #dünya #tuzla#bilim #merkezi #sanat #spor #kültür #eğitim #yetenek #başarı #gelecek#yetkinokul #akay #kolej #akayokulları #akayegitimkurumlari Akay Koleji Pendik #maltepe #istanbul #birinci #ikinci #üçüncü

Çanakkale Zaferinin 104.yıl dönümü okulumuz öğrencilerimizin etkinlikleri.Akay Okulları Maltepe kampüsünde Ortaokul öğrencilerine ” Ergenlik Döneminin Etkileri” adlı bir etkinlik düzenlendik.