Anaokulu

  • Erken çocukluk öğrenmeleri geleceğin şekillenmesinde önemli rol oynamaktadır. Okula hazırlık değil geleceğe hazırlık anlamına da gelmektedir. Özellikle yaşantılara dayalı öğrenme süreçlerinin değerinin farkında olarak bu aşamada çocuklarımızın eksiksiz olarak temel kavramları kazanmalarına odaklanan eğitim anlayışımız ile en iyi şekilde çocuklarımız hazırlanmaktadır.

    Bilişsel , sosyal ve duygusal gelişim alanlarında zenginleştirilmiş programımızın yanı sıra branş dersleri desteği de vermekteyiz. Müzik, resim, spor, drama ve yabancı dil desteğini doğrudan branş öğretmenlerimiz vermektedir. Okulumuz çalışan anne-babaların ihtiyaçlarını dikkate alan zaman çizelgesi uygulamaktadır.

    4 – 6 Yaş arası öğrencilere hizmet verdiğimiz anaokulumuz toplam 45 kişilik 3 ayrı sınıftan oluşmaktadır. Kolej bünyesinde gerçekleştirilen tüm etkinliklerde anaokulu öğrencilerimiz yer almaktadır.

    Öğretim yılı boyunca yapılan gösteri ve etkinlikler çocuklarımızın sosyal gelişimi için oldukça doyurucu düzeydedir. Temel İngilizce ile erken yaşlarda ikinci bir dili edinmelerinin önü açılmaktadır. Her gün bir dersimiz İngilizceye ayrılmaktadır.

  • İlkelerimiz ve Eğitim sistemiz hakkında daha fazla bilgi almak için formumuzu doldurun sizi arayalım!